Archief

Welkom op het archief van BC Vredebal.

Deze pagina geeft u een overzicht van onze geleverde prestaties op gebied van competitie, beker en individuele kampioenschappen en dit sinds de start van onze vereniging (seizoen 1967-1968).


Seizoen 2018-2019:

Competitie:

KVGL : 4de en 9de plaats Ere afdeling, 2de en 5de plaats 1ste afdeling, 5de plaats 3de afdeling.

Beker KVGL: 1ste en 2de plaats beker 1ste afdeling.

BNV : 2de plaats Ere afdeling & 4de plaats 1ste afdeling.

GVMD : 3de en 6de plaats Ere afdeling en 5de plaats 2de afdeling.

Beker GVMD : Vredebal 3 wint de beker van 2de afdeling.

Kampioenschap van België 2019:

Jeugd: VAN DE KERCKHOVE STijn - 3de plaats.

BeloftenBeloften: VAN OBBERGEN Jordy - 3de plaats.

Kampioenschap van Brabant 2019:

- Jeugd: VAN DE KERCKHOVE Stijn - kampioen.

Kampioenschappen KVGL:

- A-reeks: RAMAEKERS Peter - Kampioen, JORDENS Sven - 3de plaats.

- B-reeks: VAN HERCK Omer - Kampioen, VAN DE KERCKHOVE Stijn & DERME Mario - 5de plaats.

- Duo Hoog: RAMAEKERS Peter & VAN DE KERCKHOVE Stijn - Vice-kampioen.

- Ranking 1ste afdeling: VAN OBBERGEN Johnny - 9de plaats.

- Ranking 3de afdeling: VANDERSTAPPEN Edwin - 3de plaats.

Kampioenschappen GVMD:

- Ere afdeling: VLAEYEN Luc - Kampioen, DE BRIER Johan en DRIOUCHE Aziz - 5de plaats.

- 2de afdeling: VAN OBBERGEN Johhny - 3de plaats.

- Duo Ere afdeling: DUSON Thierry & SEMPELS Patrick - Kampioen, DE BRIER Roger & VAN OBBERGEN Johnny - 3de plaats.

- Oude Gloriën Hoog: VLAEYEN Luc - 3de plaats.

- Oude Gloriën Laag: VAN OBBERGEN Johnny - Kampioen.


Seizoen 2017-2018:

Competitie:

KVGL : Vice-Kampioen en 6de plaats Ere afdeling, Vice-Kampioen en 4de plaats 1ste afdeling, 7de plaats 3de afdeling.

Beker KVGL: 2de en 3de plaats beker Ere afdeling, 3de plaats beker 1ste afdeling en 3de plaats beker 3de afdeling.

BNV : 2de plaats Ere afdeling en 2de plaats 1ste afdelingA.

GVMD : 4de en 6de plaats Ere afdeling en 9de plaats 2de afdeling.

Beker GVMD : 3de en 5de plaats Beker Ere en 5de plaats Beker 2de afdeling.

Kampioenschap van België 2018:

- JORDENS Sven - 5de plaats.

- RAMAEKERS Peter - 8ste plaats.

- WILMS Steve - 16de plaats.

Kampioenschappen BNV:

- RAMAEKERS Peter - 3de plaats Ere afdeling.

- SAELENS Lorenzo - 5de plaats Ere afdeling.

Kampioenschappen KVGL:

- A-reeks : STROOBANS Bert - Kampioen, RAMAEKERS Peter - Vice-kampioen, DERME Jeremy - 5de plaats.

- B-reeks : VERBOOMEN David - Vice-kampioen, DEBOES Johan - 5de plaats.

- D-reeks : FEYAERTS Jannick - 5de plaats.

- Oude Gloriën Hoog : GREGOIR Yvan - 5de plaats.

Kampioenschappen GVMD:

- DRIOUCHE Aziz = Verbondskampioen + kampioen 50+ Hoog.

- DRIOUCHE Aziz & SAEYS Alain = 3de plaats Duo's Hoog.

Verbondsprijskamp KVGL:

- Ere afdeling: STROOBANS Bert - 3de plaats.

- 1ste afdeling: VAN OBBERGEN Johnny - 3de plaats.


Seizoen 2016-2017:

Competitie:

KVGL : Kampioen en 3de plaats Ere afdeling, 3de plaats 1ste afdeling, Kampioen en 2de plaats 2de afdeling, 13de plaats 3de afdeling.

Beker KVGL: 2de en 3de plaats Ere beker, Winnaar beker 1ste afdeling, Winneer en 3de plaats beker 2de afdeling.

BNV : 2de plaats Ere afdeling en 6de plaats play off 1ste afdeling A.

NGB : 9de plaats Zaterdag Nationaal.

GVMD : 8ste plaats Ere afdeling en 9de plaats 2de afdeling.

Kampioenschap van België 2017:

Kampioen van België : RAMAEKERS Peter.

Kampioen van België Duo's Hoog : WILMS Steve & Van Den Zegel Erik.

Jordens Sven 3de plaats A reeks, Wilms Steve 5 de plaats A reeks, Versleegers Peter en Van Obbergen Johnny 15de plaats A reeks, Van Lier Patrick 9de plaats B reeks, Sempels Pieter-Jan 9de plaats D reeks en 15de plaats Beloftenreeks, Vanherck Omer 15 de plaats Veteranen Hoog, Van Lier Patrick & Van Bedts Peggy 15de plaats Duo's Gemengd.

Kampioenschappen KVGL:

- A-reeks: Kampioen van Leuven RAMAEKERS Peter, 5de plaats Van Obbergen Johnny en Persoons Davy.

- B-reeks: 5de plaats Van Lier Patrick.

- C-reeks: 2de plaats Deboes Johan, 3de plaats Verboomen David en Van Obbergen Andy.

- D-reeks: 2de plaats Van Obbergen Glenn.

- Jeugd: 3de plaats Van Obbergen Andy.

- Oude Glorien Hoog: 5de plaats Gregoir Yvan.

- Veteranen Hoog: 3de plaats Vanherck Omer.

- Duo's Hoog: Kampioen van Leuven MORREN Pieter & PREUD'HOMME Rudy, 2de plaats Ramaekers Peter & Van Obbergen Dirk.

- Duo's Laag: 3de plaats Van Obbergen Andy & Van Obbergen Glenn.

- Duo's Mix: kampioen van Leuven VAN OBBERGEN Andy & RAMAEKERS Peter.

Kampioenschappen GVMD:

- VAN OBBERGEN Johnny  5de plaats Ere afdeling.

- VAN OBBERGEN Andy - 5de plaats 2de afdeling.

- VAN OBBERGEN Johnny - 3de plaats 50+ Hoog.

Verbondsprijskamp KVGL:

- Ere afdeling: 1ste plaats = VRANCKX Kevin (VDB2), 2de plaats = STROOBANS Bert (VDB1), 5de plaats = DELPORTE David (VDB1).

- 1ste afdeling: 1ste plaats = VAN LIER Patrick (VDB3), 5de plaats = VERBOOMEN David (VDB3).

- 2de afdeling: 3de plaats = DEBOES Johan & FAUT Dirk (VDB5).


Seizoen 2015-2016:

Competitie:

KVGL : kampioen en 4de plaats in Ere afdeling, 2de plaats in 1ste afdeling, 4de en 10de plaats in 2de afdeling en 10de plaats in 3de afdeling.

Beker KVGL : 3de en 4de plaats in de Ere beker.

BNV : kampioen in Ere afdeling en 6de plaats play off 1ste afdeling A.

NGB : 9de plaats Zaterdag Nationaal.

Kampioenschappen KVGL:

- RAMAEKERS Peter - kampioen van Leuven A-reeks.

- DEBOES Johan - 2de plaats Leuven D-reeks.

Verbondsprijskamp KVGL:

- Ere afdeling: 2de plaats = RAMAEKERS Peter.

- 2de afdeling: 1ste plaats = DEBOES Johan.


Seizoen 2014-2015:

Competitie:

KVGL : kampioen en 3de plaats in Ere afdeling, 3de plaats in 1ste afdeling, 8ste en 14de plaats in 3de afdeling.

Beker KVGL : winnaar beker Ere afdeling.

BNV : 2de plaats Ere afdeling en 6de plaats 1ste afdeling A.

Kampioenschappen KVGL:

- RAMAEKERS Peter - kampioen van Leuven A-reeks.

- VAN OBBERGEN Dirk - 2de plaats A-reeks.

- VAN LIER Patrick - kampioen van Leuven B-reeks.

- DERME Mario - kampioen van Leuven C-reeks.

Verbondsprijskamp KVGL:

- Ere afdeling: 1ste plaats = VAN LIER Patrick.

- 3de afdeling: 1ste plaats = WINNEN Henri.


Seizoen 2013-2014:

Competitie:

KVGL : 2de plaats in Ere afdeling, 9de plaats in 1ste afdeling en 10de plaats in 3de afdeling.

BNV : kampioen in Ere afdeling en 5de plaats in 1ste afdeling.

Kampioenschappen KVGL:

- RAMAEKERS Peter - kampioen van Leuven A-reeks.

Verbondsprijskamp KVGL:

- Ere afdeling: 1ste plaats = VAN OBBERGEN Dirk.


Seizoen 2012-2013:

Competitie:

KVGL : kampioen in Ere afdeling, 9de plaats in 1ste afdeling, 5de en 11ste plaats in 3de afdeling.

Beker KVGL : winnaar Hogere beker.

BNV : kampioen in Ere afdeling en 6de plaats in 1ste afdeling B.

Kampioenschap van België 2013:

- PEETERMANS Gerrit - kampioen van België A-reeks.

Kampioenschap van Brabant 2013:

- DONNI Yves - kampioen van Brabant A-reeks.

Kampioenschappen KVGL:

- VAN OBBERGEN Dirk - kampioen van Leuven A-reeks.

- DONNI Yves - 2de plaats A-reeks.

- VAN OBBERGEN Andy - kampioen van Leuven Jeugd+Juniors.

Kampioenschappen BNV:

- RAMAEKERS Peter - 2de plaats in Ere afdeling.

Verbondsprijskamp KVGL:

- 3de afdeling: 1ste plaats = DERME Jeremy.


Seizoen 2011-2012:

Competitie:

KVGL : kampioen in Ere afdeling, 8ste plaats in 1ste afdeling, 5de plaats in 3de afdeling en 3de plaats in 4de afdeling..

Beker KVGL : 3de plaats Hogere beker.

BNV : 3de plaats in Ere afdeling en 2de plaats in 2de afdeling A.

Kampioenschap van België 2012:

- DONNI Yves - kampioen van België A-reeks.

Kampioenschap van Brabant 2012:

- PEETERMANS Gerrit - kampioen van Brabant A-reeks.

- VAN RANSBEECK Jos - 2de plaats A-reeks.

Kampioenschappen KVGL:

- DONNI Yves - kampioen van Leuven A-reeks.

- ANDRIES Roger - 2de plaats B-reeks.

Kampioenschappen BNV:

- JORDENS Sven - 2de plaats Ere afdeling.

Verbondsprijskamp KVGL:

- Ere afdeling: 2de plaats = VAN LIER Patrick.


Seizoen 2010-2011:

Competitie:

KVGL : kampioen in Ere afdeling en 2de plaats in 2de afdeling.

Beker KVGL : winnaar Hogere beker.

BNV : 3de plaats in Ere afdeling en 5de plaats in 2de afdeling A.

Kampioenschap van Brabant 2011:

- PEETERMANS Gerrit - 2de plaats A-reeks.

- DE BOCK David - 2de plaats B-reeks.

Trofee der kampioenen 2011:

- WILMS Steve - winnaar.

Kampioenschappen KVGL:

- PEETERMANS Gerrit - kampioen van Leuven A-reeks.

Kampioenschappen BNV:

- RAMAEKERS Peter - 2de plaats in Ere afdeling.

Verbondsprijskamp KVGL:

- 3de afdeling: 1ste plaats = DERME Jeremy.


Seizoen 2009-2010:

Competitie:

KVGL : kampioen in Ere afdeling en 3de plaats in 3de afdeling.

Beker KVGL : 3de plaats Hogere beker.

BNV : kampioen in Ere afdeling en 7de plaats in 2de afdeling A.

Kampioenschap van België 2010:

- DONNI Yves - kampioen van België A-reeks.

Kampioenschappen KVGL:

- PEETERMANS Gerrit - kampioen van Leuven A-reeks.

- DONNI Yves - 2de plaats A-reeks.

Kampioenschappen BNV:

- WILMS Steve - kampioen Ere afdeling.

- VAN RANSBEECK Jos - 2de plaats Ere afdeling.

Verbondsprijskamp KVGL:

- 3de afdeling: 1ste plaats = DE BRIER Johan.


Seizoen 2008-2009:

Competitie:

KVGL : 2de plaats in Ere afdeling en kampioen in 4de afdeling.

Beker KVGL : 3de en 5de plaats Hogere beker.

BNV : 3de plaats in Ere afdeling en 9de plaats in 2de afdeling B.

Kampioenschap van België 2009:

- DONNI Yves - kampioen van België A-reeks.

Kampioenschap van Brabant 2009:

- PEETERMANS Gerrit - kampioen van Brabant A-reeks.

Kampioenschappen KVGL:

- DONNI Yves - kampioen van Leuven A-reeks.

Kampioenschappen BNV:

- VANHOVE Andy - 2de plaats in Ere afdeling.


Seizoen 2007-2008:

Competitie:

KVGL: Kampioen Ere afdeling en Kampioen in 6de afdeling.

Beker KVGL: 3de plaats Beker Hoog.

BNV: 3de plaats Ere afdeling en 9de plaats 2de afdeling B.

Kampioenschappen KVGL:

- PEETERMANS Gerrit - kampioen van Leuven A-reeks.

- DONNI Yves - vice-kampioen van Leuven A-reeks.

Kampioenschappen BNV:

- WILMS Steve - Vice-kampioen Ere afdeling.


Seizoen 2006-2007:

Competitie:

KVGL: Kampioen Ere afdeling.

Beker KVGL: 3de plaats Beker Hoog.

BNV: Vice-kampioen Ere afdeling en 12de plaats 1ste afdeling B.

Kampioenschappen KVGL:

- VANHOVE Andy - Kampioen van Leuven A-reeks.

Verbondsprijskamp KVGL:

- STIJNEN Nico - winnaar Ere afdeling.

- ANDRIES Roger - 2de plaats Ere afdeling.

Kampioenschappen BNV:

- DONNI Yves - kampioen Ere afdeling.

Trofee der kampioenen 2006:

- DONNI Yves - Winnaar Trofee der kampioenen.


Seizoen 2005-2006:

Competitie:

KVGL: Kampioen Ere afdeling en 9de plaats in 1ste afdeling.

BNV: Vice-kampioen Ere afdeling en Vice-kampioen 1ste afdeling B.

Kampioenschappen BNV:

- VAN RANSBEECK Jos - kampioen Ere afdeling.

Trofee der kampioenen 2005:

- DONNI Yves - Winnaar Trofee der kampioenen.


Seizoen 2004-2005:

Competitie:

KVGL: 3de plaats Ere afdeling en 6de plaats in 1ste afdeling.

BNV: Kampioen Ere afdeling en 3de plaats 1ste afdeling B.

Kampioenschappen KVGL:

- DONNI Yves - Kampioen van Leuven A-reeks.

- METTENS Frederic - Vice-kampioen van Leuven A-reeks.

Kampioenschappen BNV:

- VAN RANSBEECK Jos - Vice-kampioen Ere afdeling.

- METTENS Frederic - Kampioen 1ste afdeling.

Trofee der kampioenen 2006:

- DONNI Yves - Winnaar Trofee der kampioenen.


Seizoen 2003-2004:

Competitie:

KVGL: 4de plaats Ere afdeling en 10de plaats 1ste afdeling.

BNV: 13de plaats Ere afdeling.

Kampioenschappen KVGL:

- DONNI Yves - Kampioen van Leuven A-reeks.


Seizoen 2002-2003:

Competitie:

KVGL: Kampioen Ere afdeling en 5de plaats in 1ste afdeling.

BNV: 8ste plaats Ere afdeling en 8ste plaats 1ste afdeling B.

Kampioenschappen KVGL:

- DONNI Yves - Vice-kampioen van Leuven A-reeks.

- DE BRIER Johan - Kampioen van Leuven C-reeks.

Kampioenschappen BNV:

- PEETERMANS Gerrit - kampioen Ere afdeling.


Seizoen 2001-2002:

Competitie:

KVGL: Kampioen Ere afdeling en 8ste plaats in Excellentie.

BNV: 10de plaats Ere afdeling.

Kampioenschappen KVGL:

- DONNI Yves - Kampioen van Leuven A-reeks.

- FAUT DIrk - Vice-kampioen van Leuven C-reeks.


Seizoen 2000-2001:

Competitie:

KVGL: Kampioen Ere afdeling en 9de plaats in 1ste afdeling A.

BNV: 7ste plaats Ere afdeling en 5de plaats 1ste afdeling A.

Kampioenschappen KVGL:

- DE BRIER Johan - Kampioen van Leuven Juniors.


Seizoen 1999-2000:

Competitie:

KVGL: Kampioen Ere afdeling en 4de plaats in 1ste afdeling B.


Seizoen 1998-1999:

Competitie:

KVGL: 6de plaats Ere afdeling en 5de plaats in 1ste afdeling A.

Kampioenschappen KVGL:

- DE BRIER Johan - Kampioen van Leuven Juniors.


Seizoen 1997-1998:

Competitie:

KVGL: Vice-kampioen Ere afdeling en 10de plaats in 1ste afdeling.

Kampioenschappen KVGL:

- METTENS Frederic - Vice-kampioen van Leuven A-reeks.


Seizoen 1996-1997:

Competitie:

KVGL: 6de plaats Ere afdeling en 7de plaats in 1ste afdeling.

Kampioenschappen KVGL:

- DE BRIER Johan - Kampioen van Leuven Jeugd.


Seizoen 1995-1996:

Competitie:

KVGL: 6de plaats Ere afdeling en 8ste plaats in 1ste afdeling.

Kampioenschappen KVGL:

- DE BRIER Johan - Kampioen van Leuven Jeugd.


Seizoen 1994-1995:

Competitie:

KVGL: 2de plaats Ere afdeling en 6de plaats in 1ste afdeling B.


Seizoen 1993-1994:

Competitie:

KVGL: 5de plaats Ere afdeling A en 5de plaats in 1ste afdeling B.


Seizoen 1992-1993:

Competitie:

KVGL: 6de plaats Ere afdeling A, Vice-kampioen in 1ste afdeling B en 6de plaats in 2de afdeling B.


Seizoen 1991-1992:

Competitie:

KVGL: 5de plaats Ere afdeling A , Kampioen in 1ste afdeling B, Vice-kampioen in 2de afdeling B en Vice-kampioen in 4de afdeling B.


Seizoen 1990-1991:

Competitie:

KVGL: Kampioen in 1ste afdeling A, Kampioen in 1ste afdeling B en Kampioen in 3de afdeling B.


Seizoen 1989-1990:

Competitie:

KVGL: Kampioen in Ere afdeling , 2de plaats in Excellentie afdeling, 14de plaats in 1ste afdeling.


Seizoen 1988-1989:

Competitie:

KVGL: Kampioen in Ere afdeling , 3de plaats in Excellentie afdeling en 8ste plaats in 1ste afdeling.


Seizoen 1987-1988:

Competitie:

KVGL: 2de plaats in Ere afdeling , Kampioen in Excellentie afdeling en 8ste plaats in 2de afdeling A.


Seizoen 1986-1987:

Competitie:

KVGL: 3de plaats in Ere afdeling , 3de plaats in 1ste afdeling A, 6de plaats in 1ste afdeling B en 9de plaats in 2de afdeling A.


Seizoen 1985-1986:

Competitie:

KVGL: 5de plaats in Ere afdeling , 8ste plaats in 1ste afdeling A, 9de plaats in 1ste afdeling B en 8ste plaats in 2de afdeling A.


Seizoen 1984-1985:

Competitie:

KVGL: 6de plaats in Ere afdeling , 9de plaats in 1ste afdeling B en 5de plaats in 2de afdeling B.


Seizoen 1983-1984:

Competitie:

KVGL: 5de plaats in Ere afdeling en 2de plaats in 3de afdeling C.


Seizoen 1982-1983:

Competitie:

KVGL: 4de plaats in Ere afdeling , 3de plaats in 1ste afdeling B, 11de plaats in 2de afdeling B en 4de plaats in 3de afdeling C.


Seizoen 1981-1982:

Competitie:

KVGL: 5de plaats in Ere afdeling , 9de plaats in 1ste afdeling B en 4de plaats in 2de afdeling A.


Seizoen 1980-1981:

Competitie:

KVGL: 6de plaats in Ere afdeling, 6de plaats in 1ste afdeling B, 7de plaats in 2de afdeling A en 10de plaats in 2de afdeling B.


Seizoen 1979-1980:

Geen gegevens beschikbaar.


Seizoen 1978-1979:

Competitie:

KVGL: 4de plaats in Ere afdeling, 6de plaats in 1ste afdeling B, 2de plaats in 3de afdeling B en 3de plaats in 3de afdeling C.


Seizoen 1977-1978:

Competitie:

KVGL: 4de plaats in Ere afdeling, 3de plaats in 2de afdeling B, 5de plaats in 3de afdeling A en 3de plaats in 3de afdeling C.


Seizoen 1976-1977:

Competitie:

KVGL: Kampioen in 1ste afdeling.


Seizoenen 1974 tot 1976:

Geen gegevens beschikbaar.


Seizoen 1973-1974:

Competitie:

KVGL: 7de plaats in Ere afdeling en 4de plaats in 2de afdeling A.


Seizoen 1972-1973:

Competitie:

KVGL: 6de plaats in Ere afdeling.


Seizoen 1971-1972:

Competitie:

KVGL: Kampioen in 1ste afdeling.


Seizoen 1970-1971:

Competitie:

KVGL: Kampioen in 2de afdeling B.


Seizoen 1969-1970:

Competitie:

KVGL: Kampioen in 3de afdeling B.


Seizoen 1968-1969:

Competitie:

KVGL: Kampioen in 4de afdeling B.


Seizoen 1967-1968:

Competitie:

KVGL: 3de plaats in 4de afdeling A.


Over B.C. Vredebal.


Onze club werd opgericht op 2 januari 1967 in de Kruisstraat 44 te 3078 Everberg. Wij spelen sinds 1967 onafgebroken mee in de Leuvense competitie. Sinds de start van BNV nemen wij tevens deel aan de Nationale competitie onder de vleugels van BGB, de Belgische Golfbiljart Bond. Van seizoen 2015 tot 2017 werd er deel genomen in NGB en sinds 2016 nemen wij ook deel aan de competitie in de regio Machelen-Diegem.

Sinds 31 juli 2018 Koninklijke club erkend door het Koninklijk Paleis.

CONTACTEER ONS.


Lokaal:

Kruisstraat 44 - 3078 Everberg.

Tel: +32 (2) 759.69.65

Secretariaat:

P/A Van Lier Patrick.

Leuvensesteenweg 305/D1

3370 Boutersem

GSM: +32 (471) 54.93.84


Email: vanlier.patrick@skynet.be

Website: www.vredebal.be


Website speciaal Nationale ploegen


MET DANK AAN ONZE SPONSORS.


Vredezaal - De Kiek.

Vloer en tegelwerken Van Campenhout Rudi.

Beenhouwerij Luc.

Welzijnscoach Patrick Van Lier.

Signmaking CO-V.

Krantenwinkel Alex.

Slagerij Olivier.

Brandstoffen Michiels Gunther.

Frituur A&A.

Auto's Moortgat.

Klusjesdienst Patje Repair.